Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Działka 200 m od jeziora !!!

Numer oferty : 205-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
47,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeżeli jesteś zmęczony ciągłym pędem i chcesz zamieszkać w cichej, spokojnej okolicy, w malowniczej kranie Borów Tucholskich, nie zastanawiaj się długo, ta oferta jest dla Ciebie !!

 

 

Oferujemy Państwu malowniczo położoną działkę o powierzchni 758 m2 w pięknej miejscowości wypoczynkowej Raciąż, 11 km od miasta Tuchola, 18 km od Chojnic.

Nieruchomość o regularnym kształcie prostokąta, dojazd dobrze utrzymaną, utwardzoną drogą gminną.

Media w drodze: woda, prąd, kanalizacja.

Teren działki płasko ukształtowany oraz suchy.

Nieruchomość położona wśród nowych domów jednorodzinnych, wolnostojących.

Do jeziora i lasu zaledwie 200 metrów.

 

Raciąż to wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, gminie Tuchola. Wieś jest położona na krańcu Borów Tucholskich, otoczona trzema jeziorami Raciąskim, Rudnica i Przylonek. Miejscowość rozwija się bardzo dynamicznie, ze względu na swoje malownicze położenie, mnóstwo przepięknych krajobrazów, otoczenie jezior i lasów. Mimo tak dynamicznego rozwoju nadal jest zacisznym zakątkiem, gdyż leży z dala o głównych dróg i tras przelotowych. W miejscowości znajduje się szkoła, sklepy, kościół, przychodnia lekarska, boisko typu Orlik, zatem wszystko to co potrzebne do codziennego funkcjonowania.

 

Idealna powierzchnia, kształt i wymiary, zaledwie 200 metrów od jeziora, spokojne osiedle nowych domów jednorodzinnych !!

 

Zapraszamy na prezentację !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót