Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Działka w pełni uzbrojona – do szybkiej zabudowy !!

Numer oferty : 198-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : gm. Człuchów
96,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeżeli pragniecie Państwo zamieszkać w pięknej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów i pół, a jednocześnie w bliskiej odległości od miasta – zaledwie 5 minut jazdy samochodem od miasta Człuchowa, to trafiliście idealnie !!!

 

Mamy przyjemność Państwu przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 1033 m2, usytuowaną w miejscowości Dębnica.

Malowniczo położona nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego, parterowego z poddaszem użytkowym oraz budynku gospodarczo-garażowego.

Działka o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok. 30,5m x 34m.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Niewątpliwym atutem jest jej pełne uzbrojenie, wszystkie media znajdują się już na działce: woda gminna, prąd oraz zamontowana przydomowa oczyszczalnia ścieków. Daje to oczywiście możliwość do bardzo szybkiej zabudowy, wystarczy tylko wybrać wymarzony projekt domu.

Teren równy, płaski i suchy, w całości ogrodzony z bramą wjazdową, granice działki obsadzone tujami.

Dodatkowym atutem prezentowanej nieruchomości jest dom drewniany, usytuowany na działce o powierzchni ok. 30 m2, w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz antresola z miejscem sypialnianym (w cenie zabudowa kuchenna). Może on służyć przyszłemu nabywcy np. jako dom dla gości.

 

Wybierz projekt domu i spełnij swoje marzenia !!

 

Działka w pięknej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zaledwie 5 minut jazdy do najbliższego miasta, możliwość szybkiej zabudowy, ponieważ działka jest w pełni uzbrojona, teren w całości ogrodzony, sąsiedztwo nowych domów wolnostojących !!!

 

 

Zapraszamy Państwa na prezentację !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót