Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Nieruchomość z możliwościami...

Numer oferty : 182-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Mieszkanie
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
355,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Ofertę sprzedaży stanowi część kamienicy z odrębnym wejściem i udziałem w gruncie, składającej się z dwóch mieszkań z możliwością utworzenia trzeciego, usytuowanej przy ulicy Mestwina w Chojnicach.

 

W skład nieruchomości wchodzą:

 

  1. Mieszkanie na parterze o powierzchni 56 m2: dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz korytarz. Lokal całkowicie odnowiony łącznie z instalacjami, nowa stolarka okienna i drzwiowa, całość nie wymaga nakładów finansowych.

  2. Mieszkanie na piętrze o powierzchni ok. 100 m2: dwa bardzo duże pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, korytarz oraz balkon i zadaszony taras – mieszkanie z możliwością podziału na dwa, wymaga odnowienia.

  3. Garaż z kanałem oraz pomieszczeniami gospodarczymi, całość ok. 45 m2 – idealnie nadaje się na przekształcenie jako lokal mieszkalny lub świetne miejsce na mały zakład usługowy, biuro, itp.

  4. Piwnica o powierzchni ok. 34m2.

Ogrzewanie gazowe.

Całość posesji ogrodzona, dwa miejsca parkingowe przed budynkiem.

Idealna inwestycja dla osób chcących czerpać zyski z wynajmu lokali, obecny właściciel wynajmuje oba mieszkania.

Budynek główny-kamienica z czerwonej cegły, natomiast część dobudowana - garaż i część mieszkania na piętrze zbudowana w latach 80-tych z pustaka.

 

Nieruchomość z potencjałem, idealna inwestycja, możliwość czerpania zysków z wynajmu od zaraz, świetna lokalizacja, 15 minut spacerem do centrum miasta !!

 

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości !!


Główne cechy
I piętro
Dodatkowe
Powrót