Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Piękna kamienica z dużym ogrodem!

Numer oferty : 177-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
899,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

 

Oferujemy do nabycia piękną, przedwojenną, solidnej konstrukcji, z czerwonej cegły kamienicę, o powierzchni ok. 230 m2, usytuowaną na dużej działce o powierzchni 1396 m2, bardzo blisko centrum miasta Chojnice, przy ulicy Bytowskiej.

Budynek składa się z trzech kondygnacji, plus poddasze częściowo zaadoptowane.

 

W skład powierzchni wchodzą: cztery mieszkania, w tym trzy przestronne z trzema pokojami, kuchnią, łazienką i przedpokojem oraz jedno na poddaszu – jednopokojowa kawalerka, z możliwością powiększenia o część strychu.

Lokale mieszkalne wymagają remontu. ogrzewane za pomocą pieców kaflowych, gaz w każdym lokalu, tak więc daje to możliwość zamiany ogrzewania na gazowe.

Budynek do odświeżenia, klatka schodowa szeroka, zadbana strzeżona domofonem, większość okien w budynku PCV.

Ogromnym atutem obiektu jest duża działka, na której między innymi znajdziemy podpiwniczone pomieszczenia gospodarcze dla mieszkańców, działka daje również możliwość utworzenia parkingu na tyłach budynku, wjazd przez bramę od ulicy Bytowskiej.

Resztę terenu stanowi piękny, zadbany ogród, z różnorodnymi nasadzeniami.

 

Niezaprzeczanym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, przy drodze wojewódzkiej 212, główny ciąg między innymi do miejscowości wypoczynkowych: Charzykowy, Swornegacie, itp

Idealna inwestycja np. jako obiekt biurowy, usługowy, handlowy, działalność gastronomiczną, medyczną, oświatową, jak również od zaraz można czerpać zysk z wynajmu gotowych już mieszkań.

 

Polecamy, gdyż nieruchomość ma nieograniczone możliwości wykorzystania dla przyszłego właściciela !!

 

Zapraszamy do kontaktu !

 

Tą kamienicę na pewno warto zobaczyć !!


Główne cechy
Cały budynek Budynek wielokondygnacyjny
Dodatkowe
Powrót