Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Dom, 100 metrów od kanału Brdy

Numer oferty : 173-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
199,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, usytuowanego w turystycznej miejscowości Rytel, zaledwie 100 metrów od kanału Brdy.

Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 100 m2, położona na dwóch działkach o łącznej pow. 1102 m2, stanowiącej w jednej części działkę LZR (rolna, częściowo zakrzewiona i zadrzewiona) oraz B (budowlana).

Dom składa się z dwóch kondygnacji, każda po około 50 m2:

I kondygnacja: kuchnia, salon, dwa pokoje, łazienka , oraz taras( ok 10 m2).

II kondygnacja: dwa pokoje , kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, toaleta oraz kotłownia.

Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczy do przechowywania drewna, narzędzi ogrodowych itp. Ogrzewanie za pomocą pieca CO na węgiel i drzewo.

 

Budynek jest do remontu, aczkolwiek jego lokalizacja oraz powierzchnia daje możliwość utworzenia dwóch odrębnych mieszkań z osobnymi wejściami, co świetnie sprawdzi się jako niewielki dom gościnny, do wynajmu dla letników. Ponadto powierzchnia działki oraz lokalizacja pozwala na utworzenie małej agroturystyki, pola namiotowego, postawienia kilku drewnianych domków dla wczasowiczów.

Działka graniczy z lasem, 100 metrów od nieruchomości znajdziemy plażę kanału Brdy

Oferta również dla rodzin które pragną zamieszkać w pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku .

Nieruchomość sąsiaduje zarówno z budynkami mieszkalnymi jak i letniskowymi.

 

Otoczona lasami miejscowość Rytel nad Rzeką Brdą, przyciąga turystów z kraju i z zagranicy. Jest to mekka dla wędkarzy i zbieraczy runa leśnego. To także miejsce do wędrówek pieszych i rowerowych. Rytel słynie też z bazy spływów kajakowych.

 

Nieruchomość o wielu zastosowaniach, atrakcyjny rozkład pomieszczeń z możliwością aranżacji, piękna zaciszna okolica w niewielkiej odległości od akwenu wodnego, to zaledwie kilka atutów powyższej nieruchomości !!!.

 

Zapraszamy na prezentacje!!!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót