Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Działka o powierzchni 989 m2 , gmina Chojnice !

Numer oferty : 156-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : gm. Chojnice
79,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

 

Powałki-miejscowość w powiecie chojnickim, 6 km od Chojnic, przy drodze wojewódzkiej nr 235 , połączenie z centrum Chojnic umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej ( linia nr 4).

 

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 989 m2 w ciekawej lokalizacji w Powałkach, w gminie Chojnice.

 

Działka mieści się w pobliżu drogi krajowej Kościerzyna-Chojnice, dojazd od ulicy Okrężnej w centrum wsi. W chwili obecnej trwają prace przy utwardzaniu drogi kostką brukową. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w okolicy znajdują się budynki mieszkalne i usługowe, co daje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na dowolną inwestycję.

 

Dużym atutem jest to, iż działka ma kształt prostokąta, jest ostatnią narożną i co warte podkreślenia jest uzbrojona: kanalizacja, prąd, gaz, woda na działce. To duże udogodnienie, jak również oszczędność czasu przy budowie.

Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o pow. 967 m2 w podobnej cenie.

 

Dogodne usytuowanie przy drodze krajowej, traktu rowerowo- pieszego, bliskość otuliny leśnej, jak również ciszy i spokoju, sprawia iż jest to bardzo dogodna lokalizacja dla potencjalnego nabywcy.

 

 

Zapraszamy na prezentację !


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót