Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Lokal biurowo-usługowy blisko centrum miasta !!

Numer oferty : 120-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Człuchów
299,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal biurowo-usługowy, usytuowany w zadbanej kamienicy, bardzo blisko centrum miasta Człuchów.

Lokal o powierzchni ok. 45 m2, zlokalizowany na parterze budynku usługowo-mieszkalnego, z odrębnym wejściem, dużą witryną sprzedażową. Przed budynkiem miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową.

Nieruchomość składa się z dużego pomieszczenia z możliwością podziału na minimum dwa mniejsze oraz dodatkowo wydzielony pokój - dotychczas pełniący funkcję solarium.

Lokal wykończony i przygotowany pod dowolną działalność gospodarczą, na podłodze marmur, na ścianach gładzie, okna i drzwi PCV.

Od lat obiekt z powodzeniem pełni funkcję biura podróży, aczkolwiek świetnie się sprawdzi również jako, np.: salon fryzjersko-kosmetyczny, biuro rachunkowe, gabinet lekarski, terapeutyczny, kancelarię, biuro projektowe, itp.

Ogrzewanie z sieci miejskiej.

 

Do sprzedaży również cała kamienica, w której usytuowany jest lokal, obiekt o łącznej powierzchni ok. 450 m2. Więcej informacji na stronie www.chbn.pl.

 

Lokal blisko centrum miasta, witryna mogąca służyć jako reklama, powierzchnia z możliwością przearanżowania, w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy od zaraz !!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i prezentację !!


Główne cechy
Miejsce parkingowe
Dodatkowe
Ogrzewanie miejskie
Powrót