Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Kamienica mieszkalno-usługowa w centrum miasta !!

Numer oferty : 98-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
299,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Oferujemy do sprzedaży rewelacyjną nieruchomość – budynek mieszkalno-handlowo-usługowy, położony w samym centrum miasta Tuchola.

 

Nieruchomość usytuowana na przy ulicy Sępoleńskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne, lokale usługowe, sklepy spożywcze, przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron, od ulicy Sępoleńskiej oraz Szkolnej.

 

Na działce o powierzchni 197 m2 znajdują się budynek mieszkalno-handlowo-usługowy o powierzchni ok.190 m2, w całości podpiwniczony, budynki gospodarcze oraz garaż.

 

Na parterze kamienicy znajdziemy funkcjonujący lokal handlowy o powierzchni ok. 40 m2 z zapleczem socjalnym i pomieszczeniem magazynowym oraz dużą witryną sprzedażową.

 

Na piętrze znajduje się lokal mieszkalny, składający się z trzech przestronnych pokoi, łazienki, spiżarni oraz korytarza.

 

Na II piętrze zlokalizowany jest również lokal mieszkalny, w którego skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz korytarz.

 

W budynku wszystkie media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Ogrzewanie częściowo gazowe oraz piece kaflowe. Budynek w dobrym stanie technicznym, wnętrze wymaga częściowo remontu i odświeżenia, większość okien PCV. Kamienica ocieplona z odnowioną elewacją, dach po remoncie, pokryty papą.

Idealna inwestycja, możliwość działalności gospodarczej, potencjał na utworzenie kilku mieszkań, czerpania zysku w postaci wynajmu części lokali.

 

Tuchola to małe miasteczko w województwie kujawsko-pomorskim, miasto liczy ok. 14 tys. mieszkańców. Stolica Borów Tucholskich, położona nad rzekami i jeziorami, odległość od Bydgoszczy ok. 62 km, od Chojnic ok. 27 km.

 

NIERUCHOMOŚĆ POSIADA OGROMY POTENCJAŁ DO WYKORZYSTANIA !!

 

 

Położenie przy głównej ulicy, w samym centrum miasta, dojazd do budynku dwóch stron, miejsca parkingowe przed i za kamienicą, atrakcyjna cena !!

 

Być może ta właśnie nieruchomość będzie dla Państwa strzałem w dziesiątkę !!

 

Zapraszamy na prezentację !


Główne cechy
Cały budynek Budynek podpiwniczony Budynek wielokondygnacyjny
Garaż
Dodatkowe
Ogrzewanie gazowe
Powrót