Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Lokal usługowy!!

Numer oferty : 246-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
850,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli szukacie Państwo lokalu na własną działalność handlową,usługową lub na biuro Waszej firmy, z bezpośrednim wejściem od głównej ulicy oraz dodatkową drogą transportową od zaplecza posesji,to trafiliście na idealną ofertę!!!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży lokal o łącznej powierzchni 347,5 m2, położony w miejscowości Wysoka, przy ul. Dworcowej, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim.

Wjazd do nieruchomości zabezpieczony bramą otwieraną elektrycznie. Teren w całości ogrodzony.Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla klientów, Wjazd i parking wyłożone kostką brukową.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, przygotowana do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą następujące powierzchnie ;

parter - ok.89 m2 z korytarzem,łazienką,oraz klatką schodową o powierzchni ok.23 m2, oraz piwnicą użytkową o powierzchni ok.90 m2

  • piętro -  ok. 68 m2 o charakterze biurowo-wystawowym, łazienką, oraz jedna duża przestrzeń o powierzchni ok.78 m2.

Na podłogach na parterze położona jest terakota,na piętrze panele, na ścianach gładzie, podwieszane sufity z oświetleniem punktowym, dzięki temu lokal jest bardzo jasny. Wszystkie okna PCV.

Nieruchomość posiada wszystkie media: wodę, prąd, kanalizację, gaz.

Działka o powierzchni 537 m2, na której w tylnej części posesji znajdują się nowe boksy techniczno-garaże o powierzchni ok. 75 m2.

Znakomita lokalizacja nieruchomości i przeznaczenie, nie ogranicza możliwości rozwojowych i prowadzenia na jej terenie dowolnej działalności. Budynek został tak wykończony, żeby było można dostosować go do indywidualnych potrzeb przyszłego nabywcy.

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja nieruchomości – ulica Dworcowa – centrum tego miasta oraz możliwość bezpośredniego wjazdu od ulicy Ogrodowej.

Transportowo idealne możliwości komunikacyjne!

Oferta nr 246-2020 www.chbn.pl

 

* Nieruchomość znajdująca się w powyższej ofercie przylega do dwóch działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 3239 m2,które stanowią również ofertę sprzedaży.

Lokal dostępny od zaraz, duży parking przed budynkiem, możliwość dostosowania do własnych potrzeb !!

Zadzwoń i dowiedz się więcej szczegółowych informacji!!!


Główne cechy
I piętro Cały budynek Budynek podpiwniczony
Garaż Miejsce parkingowe
Dodatkowe
Powrót