Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Atrakcyjna działka INWESTYCYJNA!!!

Numer oferty : 245-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
900,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

 

Jeśli potrzebujesz nieruchomości pod inwestycję, bezpiecznej lokaty kapitału, zachęcamy Cię do zapoznania się z niniejszą ofertą - może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!!!!

Chojnickie Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 3239 m2, zlokalizowaną w miejscowości Wysoka, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim.

Teren z symbolem wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 16U.- teren zabudowy usługowej w nieprzekraczalnych liniach zabudowy o budynkach do wysokości II kondygnacji nadziemnych oraz dopuszczalnej powierzchnia zabudowy do 40% powierzchni działki.

Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach: 1856 m2 i 1383 m2. Wjazd możliwy z dwóch stron: od ulicy Ogrodowej i ulicy Dworcowej.

W okolicy znajduje się zarówno zabudowa mieszkaniowa, jak również usługowa. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się sklepy i różnego typu usługi. Idealne miejsce pod siedzibę firmy – ścisłe centrum miejscowości.

Dostępne wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd i gaz.

NIERUCHOMOŚĆ NA KAŻDĄ DZIAŁALNOŚĆ!!!

Oferta nr 245-2020

www.chbn.pl

Najlepsza lokalizacja w miejscowości Wysoka - atrakcyjne położenie,usługowo-handlowe sąsiedztwo,optymalne warunki dla komunikacji !!

 

*Działki znajdujące się w powyższej ofercie przylegają do nieruchomości zabudowanej lokalem użytkowym o powierzchni 347,50 m2 z działką 537 m2,stanowiącą również ofertę sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu!!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót