Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Pensjonat z pełnym wyposażeniem!!

Numer oferty : 231-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
849,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli szukacie Państwo pełnego uroku miejsca, w doskonałej lokalizacji, gdzie jednocześnie możecie zamieszkać i prowadzić pensjonat - to właśnie trafiliście na idealną ofertę!!!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży obiekt, w skład którego wchodzi przestronne mieszkanie, budynek usługowy oraz budynek letniskowy- zlokalizowany w miejscowości Miasteczko Krajeńskie, w województwie wielkopolskim, w powiecie pilskim.

Budynek 4- kondygnacyjny, mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 386,4 m2, składa się z:

-Piwnicy: w skład której wchodzi: kuchnia, zmywalnia, magazyny, pomieszczenia socjalne, kotłownia oraz korytarz. Łączna powierzchnia 106,03 m2.

-Parteru: o powierzchni 76,4 m2, w skład którego wchodzi: dwie sale konsumpcyjne, trzy toalety oraz korytarz.

-Pierwsze piętro: przeznaczone na część mieszkalną o powierzchni 96,06 m2, w skład której wchodzi: kuchnia, salon, dwa pokoje, łazienka oraz korytarz.

-Drugie piętro- z przeznaczeniem na część gościnną – pensjonatową o powierzchni 79,91 m2. Składa się z : czterech pokoi z łazienkami oraz dużego salonu.

Do pensjonatu przylega murowany garaż z bramą uchylną.

Na terenie działki znajduje się domek letniskowy o konstrukcji drewnianej o powierzchni 28 m2. W skład, którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka.

Budynek w 2007 r. został zaadoptowany ze starej mleczarni na pensjonat. Ściany wykonane z czerwonej cegły. Wszystkie okna PCV . Dach wielospadowy pokryty onduliną.

Ogrzewanie gazowe. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd oraz gaz.

Dojazd do nieruchomości prowadzi droga gminna, utwardzona.

Nieruchomość usytuowana na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2769 m2. pięknie zagospodarowanych, w całości ogrodzonych. Część działki stanowi parking wyłożony z polbruku. Znajdziemy tutaj również miejsce na wypoczynek, relaks.

Idealna oferta dla osób świadomych i poszukujących obiektu, w celach inwestycyjnych lub mieszkaniowych, w idealny sposób nadaje się do realizacji pomysłu na prowadzenie działalności tj. typowe gospodarstwo agroturystyczne oraz na cichą działalność gospodarczą. Duże możliwości zagospodarowania przestrzeni według własnych pomysłów.

Oferta nr 231-2020

www.chbn.pl

Cena obejmuje pełne wyposażenie, doskonała inwestycja!!

Gorąco polecamy!!!


Główne cechy
Cały budynek Budynek podpiwniczony Garaż
Miejsce parkingowe
Dodatkowe
Ogrzewanie gazowe
Powrót