Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Dwa pokoje z ogródkiem, nowe osiedle „Aleja Poetów”

Numer oferty : 228-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Mieszkanie
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
219,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Szanowni Państwo Chojnickie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję deweloperską powstającą w mieście Chojnice, na jednym z najbardziej cenionych i lubianych osiedli Chojniczan, zainspirowaną najnowszymi standardami i trendami europejskimi.

ALEJA POETÓW” to pierwsze tego typu osiedle w Chojnicach, zaprojektowane dla osób

poszukujących mieszkań komfortowych, położonych w kameralnym, zamkniętym osiedlu. Budynki cechuje atrakcyjna architektura, a zaprojektowane mieszkania są bardzo funkcjonalne. Siedem dwupiętrowych budynków, w których łącznie znajdowały się będą 84 lokale mieszkalne, po 12 w każdym z budynków, a wszystkie z przestronnym narożnym balkonem lub przydomowym ogródkiem.

W budynkach znajdziemy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 33m2 do 49m2, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców, pozwalają zaspokoić potrzeby mieszkaniowe zarówno singli, młodych małżeństw jak i rodzin.
Zadbano tu o funkcjonalne rozkłady pomieszczeń, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb przyszłych lokatorów.

Kompleks położony jest w pobliżu pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, na osiedlu znajdują się przystanki autobusowe, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy spożywcze, jednak z dala od miejskiego zgiełku.


Teren inwestycji będzie w pełni zagospodarowany, ogrodzony. Dla dzieci powstanie kolorowy i funkcjonalny plac zabaw, dorośli będą mogli cieszyć oko pięknie zagospodarowanymi terenami zielonymi, z dużą ilością ciekawych nasadzeń. Wszystkie mieszkania, jaki i całość inwestycji cechuje wysoka jakość wykończenia według podwyższonego standardu deweloperskiego oraz użycie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych.


BEZ PODATKU PCC 2%.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w budynku numer 1, o łącznej powierzchni użytkowej 38,22 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 18,51 m2, sypialni o pow. 9,14 m2, łazienki o pow. 3,8 m2 oraz przedpokoju o pow. 6,77 m2. Do mieszkania przynależy niewielki przydomowy ogródek z tarasem wykonanym z kostki typu polbruk. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie miejsce parkingowe.

Pierwszy etap inwestycji oddany dla Klientów II kwartał 2021r.

Macie Państwo niedosyt wiedzy? Zapraszamy Państwa do kontaktu z biurem sprzedaży w celu udzielenia szczegółowych informacji dotyczących inwestycji - „ALEJA POETÓW”.

OFERTA NUMER: 228-2020

www.chbn.pl


Główne cechy
Miejsce parkingowe
Dodatkowe
Ogrzewanie ekologiczneOgrzewanie gazowe
Powrót