Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Działka na łonie natury, Bory Tucholskie, 1322 m2 !

Numer oferty : 225-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
55,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Marzy się Państwu cisza, spokój, czyste powietrze i bliskość z naturą? Szukacie właśnie działki pod swój wymarzony dom? Spójrzcie, to jest właśnie miejsce dla Was.

Prezentowana działka położona jest z niewielkiej miejscowości Iwiec, w gminie Cekcyn, powiecie tucholskim, województwie kujawsko-pomorskim, to zakątek pełen ciszy i spokoju, w którym odpoczniesz od pędu codziennego życia.

Media: prąd w drodze.

Działka o powierzchni 1322 m2, częściowo zadrzewiona samosiejkami, granicząca ze ścianą lasu. Teren suchy, o regularnym kształcie prostokąta, Dojazd drogą gminną utwardzoną, obecnie modernizowaną. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 1330 m2 za tą samą cenę.

W najbliższym sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych, tak więc bez problemu można wystąpić do gminy o warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, a już w tym momencie można postawić przyczepę kempingową, mały domek i wypoczywać na łonie natury.

 

W miejscowości Iwiec znajduje się szkoła podstawowa, świetlica wiejska, sklep spożywczy, kościół. Do najbliższych większych miejscowości Cekcyna i Bysławia, gdzie znajdują się piękne jeziora Jezioro Wielkie Cekcyńskie, Jezioro Bysławskie, dzieli nas zaledwie 6 km. Najbliższe miasto to Tuchola, ok. 20 km.

Wymarzona okazja dla kogoś kto szuka miejsca na swoje królestwo na łonie natury.

Chcecie Państwo spełnić swoje marzenie o kupnie tej nieruchomości?

Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania.

 

Oferta numer: 225-2020

 

www.chbn.pl


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót