Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Nowoczesny dom modułowy – 35 m2

Numer oferty : 183-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
88,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Posiadacie Państwo działkę, a nie macie pomysłu co ma na niej powstać? Mamy super propozycję !!


Wystarczy zgłoszenie (bez warunków zabudowy) do postawienia domu o powierzchni nieprzekraczającej 35m²


Przedstawiamy Państwu nowoczesny, mobilny parterowy dom letniskowy lub całoroczny, dla osób lubiących przytulne wnętrza, charakteryzujący się nowoczesnym designem.

Dom o powierzchni 34,86 m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz komunikacji (możliwość zaaranżowania wnętrza według własnych potrzeb).

Wybierając tę ofertę otrzymują Państwo nowoczesną i prostą bryłę z kompletem niezbędnych instalacji, wykończoną podłogą oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniającą doskonałe doświetlenie wnętrza i optymalny kontakt z naturą za oknem.

Wraz z produktem otrzymują Państwo dokumentację rysunkową przydatną podczas zgłoszenia budynku w miejscowym urzędzie.

Budynek zostaje przekazany w tzw. stanie deweloperskim.

Konstrukcja o solidnym stalowym szkielecie, połączona ze skandynawskim drewnem konstrukcyjnym. Pełna Instalacja elektryczna, wodna – kanalizacyjna, wentylacyjna, cyrkulacyjna, stolarka okienna (okna 2 szybowe firmy VEKA PERFECTLINE, balkonowe przesuwne 28cm. szer. na 230cm. wys.), drzwi wejściowe, dach kryty blachą na rąbek.

Projekt stawia na osiągnięcie maksimum przestrzeni i komfortu przy minimalizacji wielkości obiektu oraz możliwym uproszeniu i unifikacji jego konstrukcji jak i całego procesu wykonawczego. Skutkuje to minimalizacją zużycia materiałów, skróceniem czasu inwestycji oraz optymalizacją jej kosztów.

Czas realizacji to około 8-10 tygodni.

Możliwe opcje dodatkowe: ogrzewanie/klimatyzacja, systemy do wyboru(podłogowe - maty grzewcze, system nawiewny, grzejniki elektryczne, itp.).

Element zadaszenia tarasu, boazeria ściany wewnętrzne tarasu.


Komfortowe maksimum funkcjonalności, opakowane w praktyczne minimum przestrzeni, wpisane w uniwersalną i ponadczasową estetykę !!


Dom modułowy bez pozwolenia może stanąć niemal wszędzie, stanowiąc prywatny azyl. Pomimo powierzchni 35m2, mieści wszystko, co jest potrzebne do komfortowego spędzania czasu, nie tylko podczas wakacji.

Cena 88 000 zł netto + 23 % VAT (wystawiamy fakturę VAT).


Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji !!

oferta numer: 183-2020

www.chbn.pl

Zdjęcia zamieszczone w ofercie są poglądowe, stanowią wizualizację.Główne cechy
Dodatkowe
Powrót