Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

JEDEN DOM - CZTERY MIESZKANIA!!!

Numer oferty : 71-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
399,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wielorodzinnego z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego przy ul. Klonowej w Tucholi, w województwie kujawsko-pomorskim.

Jest to świetna propozycja dla Inwestorów poszukujących dobrze prosperującej i atrakcyjnej nieruchomości do wynajmu.

Budynek dwukondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni 642 m2, zbudowany został w 2005 roku. W skład poszczególnych kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 146 m2 wchodzi:

- PARTER: dwa mieszkania o powierzchni 23,45 m2 (pokój, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój) i 45,69 m2 (salon, kuchnia, łazienka z wc),

- PIERWSZE PIĘTRO: dwa mieszkania o powierzchni 50 m2 ( dwa pokoje, kuchnia, łazienka) i 36 m2 (pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój).

    Możliwość wydzielenia osobnych KW dla poszczególnych lokali.

Budynek wielorodzinny niepodpiwniczony. Wybudowany w konstrukcji tradycyjnej (pustak). Dach pokryty dachówką. Wszystkie okna drewniane.

Nieruchomość nadaje się do niewielkiego remontu.

Media w budynku: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz.

Na posesji miejsca parkingowe. Całość ogrodzona, opaska wkoło budynku wyłożona z kostki brukowej. Dojazd z drogi asfaltowej. Dwie bramy wjazdowe.

Na działce znajdziemy miejsce na kameralne spędzanie czasu w gronie rodzinnym i przyjaciół. Jest również miejsce dla najmłodszych na piaskownicę, trampolinę czy basen.

Dzięki bardzo funkcjonalnemu układowi wnętrz oraz centralnie umiejscowionej klatce schodowej istnieje bardzo wiele możliwości adaptacji obiektu pod nowe inwestycje.

W budynku są 4 niezależne mieszkania, które cały czas są wynajmowane!!!

Nieruchomość o dużym potencjale wynikającym z lokalizacji i dużej powierzchni. Może być to sporym atutem w przypadku mieszkalnego zagospodarowania całości lub wykorzystania na inne cele.

 

Oferta nr 71-2020

www.chbn.pl

Gotowa inwestycja, 1 budynek-4 mieszkania, możliwość wyodrębnienia lokali i sprzedaży osobno!!!

Zapraszamy na prezentację!!!


Główne cechy
Cały budynek Miejsce parkingowe
Dodatkowe
Ogrzewanie gazowe
Powrót