Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Samodzielny lokal użytkowy- Człuchów !!

Numer oferty : 304-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Człuchów
595,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy niesamowitą przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękny i duży lokal o powierzchni użytkowej 268,51 m2, znajdujący się w Człuchowie przy ulicy Królewskiej.

 

W skład nieruchomości wchodzą: dwie osobne sale sprzedażowe (większa ma 167,42 m2 powierzchni), mniejsza - (38,16 m2 ) z dużymi oknami witrynowymi na zewnątrz ruchliwej ulicy. Do dyspozycji mamy również dwa magazyny, szeroki korytarz, miejsce na biuro, zaplecze socjalne oraz toaletę.

 

Wejście do budynku od strony ulicy Królewskiej po schodach, istnieje możliwość dostaw towarów od tyłu, czyli od zaplecza.

 

Nieruchomość w całości ocieplona, z ładną i stylową elewacją. Wewnątrz na ścianach gładzie, w pomieszczeniu socjalnym oraz toalecie glazura i terakota.

 

Ogrzewanie miejskie.

 

Lokal nie tak dawno przeszedł remont z myślą pod potrzeby obecnie prowadzonej tu działalności,

gdyż obecnie w budynku mamy najemców. Prowadzona jest z powodzeniem działalność dwóch firm. Tłumy klientów dostarcza nietuzinkowa i atrakcyjna lokalizacja w samym sercu miasta.

 

Pobliskie sąsiedztwo składa się z sklepów, restauracji, różnego rodzaju usług oraz działalności.

 

Człuchów to powiatowe miasto leżące w południowej części województwa pomorskiego a ulica Królewska to ścisłe centrum miasta, o krok stąd do rynku i wspaniałej atrakcji jaką jest fontanna miejska.

 

 

Lokal z bardzo dużym potencjałem, duża powierzchnia w samym sercu miasta, wokół liczne sklepy przyciągające stałe rzesze klientów !!

 

Zapraszamy do kontaktu !!

 

www.chbn.pl

 

oferta nr: 304-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót