Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Wynajmę dużą halę w Człuchowie !!

Numer oferty : 282-2019
Kategoria  : Do Wynajęcia
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Człuchów
6,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę dużej hali magazynowej przeznaczonej do wynajmu, mieszczącej się w Człuchowie przy ulicy Dworcowej, w południowej części województwa pomorskiego.

 

Powierzchnia nieruchomości wynosi około 1000 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 1357 m2.

 

W skład budynku wchodzi: duża i przestronna główna hala, z szerokimi wrotami. Dodatkowo cztery boczne,duże pomieszczenia (jedno z nich z osobnym wejściem) oraz część biurowa znajdująca się na piętrze wraz z zapleczem socjalnym oraz częścią przystosowaną na mieszkanie.

 

Podłoga obiektu magazynowego w całości utwardzona, wysokość hali do ośmiu metrów, możliwość swobodnego manewrowania wózkiem widłowym. Budynek w całości ocieplony na zewnątrz, z niedawno robioną porządnie elewacją. Solidne bramy oraz drzwi wejściowe, w środku sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz elektryczna (jest siła przewidziana do 120 kilowatów).

 

Pomieszczenia socjalne, biurowe oraz mieszkalne po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach w pokojach, korytarzach, łazienkach oraz aneksie kuchennym glazura i terakota. W toaletach prysznice, umywalki, pisuary. Nowiutkie okna PCV wraz z panelowymi grzejnikami, w części kuchennej kompletna zabudowa ze sprzętem AGD.

 

Ogrzewanie za pomocą pieca zasypowego na Ekogroszek. Na halach zamontowane specjalne dmuchawy rozprowadzające ciepło. Na dachu budynku papa termozgrzewalna. Dodatkową informacją jest również to, iż obiekt jest monitorowany z zewnątrz kamerami.

 

Dojazd do posesji od ulicy Dworcowej drogą utwardzoną. Całość działki wyłożona płytami betonowymi z wygodnym i szerokim dojazdem umożliwiając manewry największym nawet ciężarówkom.

 

Pobliskie sąsiedztwo składa się z podobnych budynków i hal produkcyjno- usługowych, można by rzec mini dzielnica przemysłowa. Bardzo blisko wylotu z Człuchowa na drogi wojewódzkie w kierunku Bydgoszczy i Piły.

 

Mile widziana firma z wizją i planami długoterminowego wynajmu.

 

Koszt wynajmu to 6.000 zł netto miesięcznie.

 

Kaucja zwrotna- 6.000 zł.

 

 

Duża powierzchnia magazynowa, szerokie zaplecze socjalno- biurowe, dobre położenie w dzielnicy przemysłowej !!

 

Zapraszamy na prezentację !!

 

www.chbn.pl

nr oferty: 282-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót