Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Na sprzedaż- duża hala w Człuchowie !!

Numer oferty : 281-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Człuchów
649,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż ofertę dużego obiektu magazynowego, znajdującego się w mieście powiatowym Człuchów, w województwie pomorskim.

 

Powierzchnia nieruchomości wynosi około 1000 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 1357 m2.

 

W skład budynku wchodzi: duża i przestronna główna hala, z szerokimi wrotami. Dodatkowo cztery boczne,duże pomieszczenia (jedno z nich z osobnym wejściem) oraz część biurowa znajdująca się na piętrze wraz z zapleczem socjalnym oraz częścią przystosowaną na mieszkanie.

 

Podłoga obiektu magazynowego w całości utwardzona, wysokość hali do ośmiu metrów, możliwość swobodnego manewrowania wózkiem widłowym. Budynek w całości ocieplony na zewnątrz, z niedawno robioną porządnie elewacją. Solidne bramy oraz drzwi wejściowe, w środku sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz elektryczna (jest siła przewidziana do 120 kilowatów).

 

Pomieszczenia socjalne, biurowe oraz mieszkalne po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach w pokojach, korytarzach, łazienkach oraz aneksie kuchennym glazura i terakota. W toaletach prysznice, umywalki, pisuary. Nowiutkie okna PCV wraz z panelowymi grzejnikami, w części kuchennej kompletna zabudowa ze sprzętem AGD.

 

Ogrzewanie za pomocą pieca zasypowego na Ekogroszek. Na halach zamontowane specjalne dmuchawy rozprowadzające ciepło. Na dachu budynku papa termozgrzewalna. Dodatkową informacją jest również to, iż obiekt jest monitorowany z zewnątrz kamerami.

 

Dojazd do posesji od ulicy Dworcowej drogą utwardzoną. Całość działki wyłożona płytami betonowymi z wygodnym i szerokim dojazdem umożliwiając manewry największym nawet ciężarówkom.

 

Pobliskie sąsiedztwo składa się z podobnych budynków i hal produkcyjno- usługowych, można by rzec mini dzielnica przemysłowa. Bardzo blisko wylotu z Człuchowa na drogi wojewódzkie w kierunku Bydgoszczy i Piły.

 

 

Duża powierzchnia magazynowa, szerokie zaplecze socjalno- biurowe, dobre położenie w dzielnicy przemysłowej !!

 

Zapraszamy do kontaktu !!

 

www.chbn.pl

 

nr oferty: 281-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót