Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Dom w Chojnicach przy ulicy Czereśniowej !!

Numer oferty : 211-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
370,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę domu jednorodzinnego, wolnostojącego o powierzchni 145 m2, usytuowanego w Chojnicach przy ulicy Czereśniowej.

 

Nieruchomość znajduje się na pięknej działce narożnej o powierzchni 485 m2.

 

Powierzchnia domu składa się z parteru oraz poddasza użytkowego. W całości jest on podpiwniczony z wjazdem z zewnątrz do garażu mieszczącego się w kubaturze domu.

 

Na parterze znajduje się: korytarz, salon, kuchnia wraz z spiżarnią, dwie łazienki oraz dwa pokoje sypialniane.

 

Na poddasze prowadzą nas schody i mamy tam do dyspozycji dwa pokoje sypialniane, z czego jeden z możliwością dodatkowego podziału ze względu na jego obszerność, wyjście na balkon oraz toaleta.

 

Na dachu mamy blachodachówkę. Budynek dodatkowo ocieplony u góry wełną mineralną a wokół styropianem.

 

Ogrzewanie za pomocą dwu funkcyjnego pieca gazowego oraz pieca na węgiel i drzewo. ( oba mieszczą się w piwnicy). W piwnicy znajdziemy również wspomniany wyżej garaż, pomieszczenie warsztatowe, suszarnię oraz wc.

 

Pomieszczenia w domu jasne i słoneczne, wszystkie okna PCV, na podłogach panele, w łazienkach oraz kuchni glazura i terakota. Część wyposażenia widoczna na zdjęciach w cenie nieruchomości.

 

Dużym atutem jest też w pełni zagospodarowana działka wokół posesji. Mamy na niej rabaty warzywne, trawnik z placem zabaw dla dzieci, drzewa owocowe (jabłoń, brzoskwinia) oraz drewnianą wiatę ze schowkiem, która latem z powodzeniem nadaje się do imprez grillowych, w magazynku zaś schowamy niezbędny sprzęt ogrodowy taki jak kosiarkę, węże do podlewania lub leżaki.

 

Osiedle Słoneczne w Chojnicach cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców, niedaleko mamy sklep spożywczy, kościół, szkołę Lasek Miejski. Dobry dojazd stąd do głównych arterii miasta.

 

 

Własny dom z ogródkiem, w bardzo dobrej lokalizacji Chojnic, możliwość aranżacji poddasza według potrzeb !!

 

www.chbn.pl

 

nr oferty: 211-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót