Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Dobra inwestycja, budynek w Ługach Wałeckich !!

Numer oferty : 210-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
249,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu niepowtarzalną okazję zakupu budynku po byłej gorzelni w miejscowości Ługi Waleckie, w gminie Wałcz, w powiecie wałeckim, w województwie zachodnio- pomorskim.

 

Nieruchomość o łącznej powierzchni 660 m2 znajduje się na działce o powierzchni 9345 m2. Rozpoczęto na niej zaawansowane prace na cele mieszkalno- biurowe.

 

Media: prąd ( jest też siła), woda w budynku, dodatkowo studnia głębinowa, zamknięte szambo z dużym zbiornikiem.

 

Budynek solidny, składający się z parteru oraz dwóch pięter, wstępnie podzielony na trzy odrębne lokale (każdy po około 200 m2), z niezależnymi wejściami oraz dodatkowo część biurową. Istnieje możliwość podzielenia pokoi na jeszcze mniejsze celem stworzenia dodatkowych pomieszczeń.

 

Nieruchomość w całości podpiwniczona- około 300 m2, z wyremontowanymi również pomieszczeniami wewnątrz.

 

Na dachu położono nową blachodachówkę oraz wieniec. Poza tym dach ocieplony w całości wełną mineralną oraz ofoliowany. Nowe rynny spustowe, w 80 % poprowadzono nową instalację elektryczną. Również w większości w budynku mamy nowe tynki z ciekawymi wstawkami z czerwonej cegły, posadzki, ściany działowe, rozprowadzono ogrzewanie podłogowe wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, nowiutkie okna PCV w całym budynku. Wyremontowano również w całości węzły sanitarne z rurami kanalizacyjnymi na czele.

 

Ogrzewanie za pomocą nowego, ekonomicznego pieca zasypowego na węgiel i drewno, w części pomieszczeń mamy też zainstalowane nowe grzejniki panelowe. Całkowicie wyremontowana część biurowa i socjalna na parterze, w większej części umeblowana z nowiutką toaletą w glazurze i terakocie obok.

 

Dodatkowo na działce znajduje się duża hala o powierzchni około 350 m2 z solidnymi bramami wjazdowymi. Istnieje możliwość wykorzystania jej na garaże, warsztaty bądź magazyn. Ogrzewanie za pomocą pieca z dmuchawą na węgiel i drewno. Wymieniono w niej również całą instalację elektryczną oraz wyrównano poziomy.

 

 

Dojazd szosą asfaltową od miejscowości Gostomia. Do powiatowego Wałcza zaledwie 10 km.

 

 

Oferta skierowana do potencjalnych inwestorów z myślą o wynajmie budynku dla pracowników sezonowych, duża ilość pomieszczeń w dużej części gruntownie wyremontowanych !!

 

www.chbn.pl

 

nr oferty: 210-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót