Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Pół domu z piękną działką, Chojnice !!

Numer oferty : 108-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
289,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży połowę domu w Chojnicach o powierzchni mieszkalnej 99,16 m2, usytuowanego w Chojnicach, na Osadach Bytowskich.

 

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 615 m2, w całości ogrodzonej.

 

Powierzchnia mieszkalna, znajdująca się w całości na piętrze wygląda następująco:

wiatrołap z wyjściem na balkon, korytarz, kuchnia, duży salon, trzy pokoje sypialniane oraz łazienka.

 

Oprócz tego mamy strych oraz piwnicę, w której znajdują się trzy pomieszczenia gospodarcze służące jako magazyn na opał, kotłownię oraz spiżarnię.

 

Ogrzewanie za pomocą pieca na węgiel i drzewo. Możliwość podłączenia gazowego, skrzynka jest już na działce a obecni właściciele korzystają z gazu poprzez przepływowy podgrzewacz wody oraz w kuchence gazowej.

 

Dom znajduje się w dobrym stanie, na dachu eternit. Wszystkie okna łącznie z piwnicznymi PCV, grzejniki wymienione na panelowe, nowa instalacja grzewcza, na podłogach deska sosnowa oraz panele. W łazience glazura i terakota.

 

Teren wokół domu zagospodarowany, z zacisznym miejscem na grilla i huśtawkę np. dla dzieci. Z jednej strony otulony rzędem przyciętych zręcznie krzewów, z pięknym, dającym cień latem drzewem czereśniowym. Jest też własny kawałek ziemi pod uprawę ziemiopłodów lub rabatę z kwiatami.

 

Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 36 m2, pełniący funkcję garażu oraz pomieszczenia na narzędzia ogrodowe. Znajduje się w nim również kuchnia tzw. letnia.

 

Wjazd na posesję oraz wnętrze garażu w całości wyłożone kostką brukową.

 

Osady Bytowskie cieszą się powodzeniem wśród mieszkańców Chojnic jeśli chodzi o lokalizację mieszkalną. Znajdują się tu przedszkola, szkoła podstawowa oraz kilka sklepów spożywczych. Osiedle nosi miano spokojnego i zadbanego.

 

Nieruchomość z dużym potencjałem, z własnym ogródkiem oraz fajną lokalizacją !!

 

Zapraszamy do kontaktu !!

 

www.chbn.pl

 

nr oferty: 108-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót