Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Piękny domek całoroczny, Piła Młyn !!

Numer oferty : 102-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
330,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu do sprzedaży piękny domek z możliwością zamieszkania całorocznego usytuowany w miejscowości Piła Młyn, w gminie Gostycyn, w powiecie tucholskim, w województwie kujawsko- pomorskim.

 

Nieruchomość ma 88 m2 powierzchni mieszkalnej i znajduje się na malowniczej działce o powierzchni 1250 m2, wśród lasów i jezior.

 

W skład powierzchni domu wchodzi:

-parter: wiatrołap, duży i otwarty salon z kuchnią, łazienka z toaletą, ogród zimowy oraz wyjście na taras o powierzchni 80 m2

-piętro: dwa pokoje sypialniane

 

Obiekt wykonany z drewna, ocieplony, wewnątrz gustowna boazeria. Okna drewniane, skrzynkowe, rolety oraz markizy antywłamaniowe. Dodatkowo zadaszona wiata z utwardzonym podjazdem, pełniąca funkcję garażu. Na dachu płyta bitumiczna.

 

Dom w całości podpiwniczony, postawiony na masywnych i trwałych fundamentach. Mamy tutaj sześć pomieszczeń mogących służyć jako gospodarcze, kotłownia, magazyn bądź spiżarnia.

 

Dojazd do posesji drogą utwardzoną, zrobioną z eleganckiej kostki brukowej.

 

Ogrzewanie kominkowe z nawiewem na parter i piętro.

 

Bardzo dużym atutem jest piękna działka zagospodarowana krzewami, z zieloną trawą, zewsząd ogrodzona, z dwoma solidnymi bramami wjazdowymi. Można tutaj zapomnieć o wszelkich troskach i problemach.

 

Zaledwie 150 metrów od nieruchomości mamy rzekę Brdę, a niecałe 500 metrów dwa jeziora oraz las, w którym latem i jesienią moc jagód i grzybów.

 

Nieruchomość może również spełniać formę inwestycji w celach zarobkowych, mając na uwadze ewentualny wynajem letnikom w sezonie.

 

Miejscowość Piła Młyn leżąca w Borach Tucholskich słynie z malowniczych spływów kajakowych rzeką Brdą, pięknych lasów oraz czystych jezior. Coraz więcej osób przekonuje się do walorów tego miejsca. Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości to domy zamieszkane całorocznie.

 

Do najbliższego miasta Tucholi- 10 km, do Bydgoszczy- 50 km.

 

 

Niesamowita cisza i spokój, z dala od miejskiego hałasu, bliskość wody oraz lasu !!

Zapraszamy na prezentację !!

 

www.chbn.pl

 

oferta nr: 102-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót