Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Okazja!! Idealna inwestycja!!

Numer oferty : 95-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
520,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli szukacie Państwo obiektu z potencjałem- trafiliście na idealną posiadłość na inwestycję, nieruchomość usytuowana w bardzo atrakcyjnym położeniu!!!

Przedmiotem sprzedaży jest budynek, budowany według indywidualnego projektu, w stanie surowym zamkniętym, położony przy skrzyżowaniu ul. Malinowej i Łokietki w Czersku, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.

Zaletą nieruchomości jest to, iż na tym etapie budowy, potencjalny nabywca może zdecydować jaką funkcję będzie spełniał. Budynek pełen możliwości o powierzchni 966,12 m2, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1439 m2 (714 m2 i 725 m2).

W skład prezentowanej nieruchomości, której dodatkowym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, wchodzi:

Budynek mieszkalny- w całości podpiwniczony( dwa pomieszczenia gospodarcze z możliwością przejścia do części usługowej). Na parterze przestronny salon z otwartą kuchnią, łazienka, holl. Piętro składa się z trzech przestronnych sypialni oraz dużej łazienki. Możliwość zaadoptowania poddasza- na chwilę obecną jedna przestrzeń do adaptacji.

Budynek wybudowany w technologi tradycyjnej, murowanej. Dach pokryty blachodachówką. Okna częściowo PCV i drewniane.

Nieruchomość została tak zaprojektowana, aby jego przyszli mieszkańcy czuli się komfortowo i jednocześnie korzystali z możliwości prowadzenia usług i zamieszkania w tym samym miejscu.

Atutem nieruchomości jest łatwy dojazd drogą asfaltową, a co za tym idzie mnóstwo potencjalnych klientów. Duża powierzchnia działki stwarza ogromne możliwości utworzenia parkingów, składowania materiałów, itd. Jednym z wielu pomysłów może być mały pensjonat, restauracja z salą bankietową, chłodnia, zakład mechaniki pojazdowej itp.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych działek, w celu zwiększenia powierzchni na kolejne inwestycje.

 

Budynek daje duże możliwości aranżacyjne, może być wykorzystany na różną działalność gospodarczą, a duża powierzchnia pomieszczeń stwarza, np. możliwość przekształcenia na więcej mniejszych lokali, co może zwiększyć, np. zyski z wynajmu.

Oferta nr 95-2019

www.chbn.pl

Duży obiekt o szerokich możliwościach i zastosowaniu, lokalizacja obiektu sprzyja łatwemu dostępowi do prowadzonych w nim usług, możliwość prowadzenia działalności i zamieszkania w tym samym miejscu, oferta idealna dla inwestora !!


Zapraszamy na prezentację osoby z pomysłem na biznes!!!


Główne cechy
I piętro Budynek podpiwniczony Poddasze
Garaż w budynku
Dodatkowe
Powrót