Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Idealny lokal pod aptekę!!

Numer oferty : 66-2019
Kategoria  : Do Wynajęcia
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
4,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Szukasz idealnego miejsca dla Twojej firmy, by zapewnić jej komfortowe warunki do prowadzenia i rozwoju działalności. Chcesz wynająć lokal i z marszu cieszyć się renomowaną lokalizacją? To mamy atrakcyjna ofertę dla Ciebie!!

 

Posiadamy do wynajmu lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 130 m2, zlokalizowany na parterze przy ul Sukienników w centrum Chojnic, w województwie pomorskim.

Powierzchnia lokalu przeznaczona do dowolnego podziału i aranżacji, zaopatrzona w bezpośrednie wejście od ulicy, z dużymi witrynami okiennymi stanowiącymi idealną bazę do reklamy i wystaw sklepowych.

 

Budynek wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację oraz instalację sanitarną. Ogrzewanie za pomocą instalacji gazowej zlokalizowanej w budynku.

W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje kilka punktów handlowych i usługowych.

Dotychczas w przedmiotowym lokalu działała apteka, stąd (ze względu na specyficzne przepisy farmaceutyczne) powierzchnia ta jest podzielona na kilka pomieszczeń, ale istnieją możliwości zupełnie innego, prawie dowolnego podziału.

Całość wymaga zapewne adaptacji pod potrzeby nowego najemcy i estetycznego odświeżenia. Nadaje się zarówno pod działalność handlową, usługową, jak i gastronomiczną. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji lokalu według preferencji najemcy!

 

LOKALIZACJA stwarza bardzo dobre warunki funkcjonowania zarówno dla biznesu nastawionego na lokalną społeczność, jak i otwartego na klientów z zewnątrz.

Koszt najmu 4000 zł netto plus wszystkie media według zużycia.

Kaucja w wysokości jednokrotności najmu.

Oferta nr 66-2019

www.chbn.pl

 

Lokal przystosowany na aptekę, możliwość dowolnej aranżacji, mile widziany najem długoterminowy!!

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację


Główne cechy
Dodatkowe
Ogrzewanie gazowe
Powrót