Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Nieruchomość inwestycyjna!! Koczała!!

Numer oferty : 51-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
649,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

 

Jeżeli masz pomysł na nowy biznes i szukasz odpowiedniego miejsca to zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!!

Przedstawiamy Państwu nieruchomość z wielkim potencjałem, mogącą spełniać miejsce zamieszkania i pracy jednocześnie lub inwestycji według własnego pomysłu.

 

Cała nieruchomość składa się z dwóch działek.

Pierwsza o powierzchni 1524m2, na której posadowione są budynki: budynek mieszkalny o powierzchni ok.140 m2, budynek gospodarczy

( warsztat) o powierzchni ok. 250 m2, budynek gospodarczy ( pełniący funkcję dwóch garaży ), stodoła drewniana o powierzchni ok.200m2.

Druga działka o powierzchni 1000m2, budowlana objęta MPZP , oznaczona symbolem RM/U (strefa rozwoju funkcji mieszkalnej, usługowej i rzemiosła ).

 

Idealna inwestycja pod restaurację, sale bankietową ( wesela, komunię), hotel, pensjonat, zajazd, usługi.

 

Budynek mieszkalny - możliwość podziału na dwa odrębne mieszkania, łączna powierzchnia to ok.140m2, możliwość zaadoptowania poddasza.

W skład domu wchodzi; korytarz, cztery pokoje, dwie kuchnie, jedna z wyjściem na taras z widokiem na tereny zielone, dwie łazienki z korytarza prowadzą schody na piętro domu ( do zaadoptowania ).

Na podłogach częściowo panele, parkiet, gumolit oraz glazura. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, spora część mebli również.

Budynek w całości podpiwniczony.

Piwnica pełni charakter kotłowni, gdzie znajdziemy trzy systemy ogrzewania, pierwszy z nich olejowy- ogrzewający jedną z części domu, druga to piec na eko-groszek z podajnikiem oraz kolejna, piec CO na węgiel i drewno ( wszystkie, kilkuletnie, sprawne!).

Wyprowadzona i przygotowana instalacja solarna do paneli słonecznych.

W budynku została wymieniona cała instalacja grzewcza, częściowo też elektryczna, doprowadzono wszystkie media.( z wyjątkiem gazu ).

 

Budynek gospodarczy - pełniący funkcję warsztatu o powierzchni 250m2, dobrze oświetlony, docieplony, solidnie skonstruowany, może pełnić każdą dowolną funkcję.

Warsztat wcześniej pełnił dobrze prosperujący zakład stolarski, dziś czeka na nowego nabywcę i pomysłodawcę!!

 

Budynek gospodarczy – obejmujący dwa garaże ( 18m2) i ( 22m2) oraz pomieszczenie, w którym znajduje się piec do wypieku chleba.

 

Stodoła – wysoki i przestronny budynek o drewnianej konstrukcji o powierzchni ok. 200 m2, pełniący do tej pory funkcje magazynu do składowania drewna do produkcji mebli.

 

Działka budowlana - 1000m2, to dodatkowy atut!! ( miejsce na kolejną inwestycję lub parkingi ).

 

Wszystkie budynki w dobrym stanie technicznym o solidnej konstrukcji, zbudowane z czerwonej cegły. Dachy pokryte dachówka cementową.

Nieruchomość w całości bardzo zadbana, na bieżąco przeprowadzane są prace w celu utrzymania ich w dobrym stanie technicznym.

 

Solidne i zadbane budynki są miejscem o wielkim potencjale inwestycyjnym!!

Dom, warsztat, działka, powierzchnia, lokalizacja oraz możliwości przekształcenia na dowolną działalność!!

 

Koczała – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim w powiecie człuchowskim nad rzeka Rudą. Teren Koczały obfituje w liczne jeziora, między innymi w Jezioro Dymne.

 

Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje nieruchomości.

 

Oferta: 51-2019

www.Chbn.pl


Główne cechy
Cały budynek Budynek podpiwniczony Garaż zewnętrzny
Dodatkowe
Ogrzewanie własne
Powrót