Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Świetna, dochodowa inwestycja!! 10 mieszkań!!

Numer oferty : 47-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
530,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli szukacie Państwo niepowtarzalnej nieruchomości na dochodową inwestycję, w bliskiej odległości od centrum Sępólna Krajeńskiego- to trafiliście na właściwą ofertę!!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnej, stylowej kamienicy z niepowtarzalnym klimatem, na działce o powierzchni 708 m2, bardzo blisko centrum miasta, przy ul. Wojska Polskiego w Sępólnie Krajeńskim, w województwie kujawsko-pomorskim.

Budynek o wielu możliwościach aranżacyjnych, składa się z trzech kondygnacji, całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 407,04 m2.

W skład powierzchni wchodzi:

- Lokal mieszkalny nr 1- położony na parterze o powierzchni 38,86 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki,

- Lokal mieszkalny nr 2 - położony na parterze o powierzchni 36,27 m2, składający się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki,

  • Lokal mieszkalny nr 3 -położony na parterze o powierzchni 60,39 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki,

  • Lokal mieszkalny nr 4 - położony na parterze o powierzchni 27,38 m2, składający się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki,

- Lokal mieszkalny nr 5 - położony na pierwszym piętrze o powierzchni 40,58 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki,

- Lokal mieszkalny nr 6 - położony na pierwszym piętrze o powierzchni 42,42 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju,

- Lokal mieszkalny nr 7 - położony na pierwszym piętrze o powierzchni 29,78 m2, składający się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki,

- Lokal mieszkalny nr 8 -położony na pierwszym piętrze o powierzchni 61,38 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki,

- Lokal mieszkalny nr 9 - położony na drugim piętrze ( poddaszu) o powierzchni 52,77 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju,

- Lokal mieszkalny nr 10 -położony na drugim piętrze ( poddaszu) o powierzchni 17,21 m2, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

 

Do kamienicy prowadzą dwa niezależne wejścia. Pierwsze wejście bezpośrednio z ulicy oraz drugie wejście od podwórza. Na terenie posesji znajdują się budynki gospodarcze o powierzchni 36 m2 oraz miejsca parkingowe.

Nieruchomość zachowana w dobrym stanie, wybudowana w technologii tradycyjnej, z czerwonej cegły, dach pokryty eternitem, strop drewniany, większość okien PCV. Wnętrze poszczególnych lokali do odświeżenia bądź niewielkiego remontu.

Ogrzewanie za pomocą pieca kaflowych. Kamienica wyposażona we wszystkie instalacje - wodną, kanalizacyjną, elektryczną oraz gazową.

Warty podkreślenia jest szeroki wachlarz możliwości wykorzystania nieruchomości, idealnie nadaje się, np: na biura, mieszkania, ekskluzywne apartamenty, handel, gastronomię, lokale usługowe, hostel, itp.

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja nieruchomości oraz 534 m2 całkowitej powierzchni budynku.

Dzięki bardzo funkcjonalnemu układowi wnętrz istnieje bardzo wiele możliwości adaptacji obiektu pod nowe inwestycje.

Warta podkreślenia jest możliwość wykorzystania mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż (możliwość wydzielenia osobnych KW dla poszczególnych lokali), natomiast parter na handel lub usługi.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości są budynki mieszkalne z funkcją handlowo-usługową.

Oferta nr 47-2019

www.chbn.pl

Kamienica o wielu możliwościach aranżacyjnych, o dużym potencjale wynikającym z lokalizacji i dużej powierzchni!!

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Zapraszam do kontaktu po więcej informacji!!


Główne cechy
I piętro Cały budynek Budynek podpiwniczony
Poddasze Garaż Miejsce parkingowe
Dodatkowe
Ogrzewanie własne
Powrót