Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Atrakcyjna działka z warunkami zabudowy !!

Numer oferty : 17-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
49,900.00 zł.
Zdjęcia
Opis

WYBIERZ PROJEKT I BUDUJ DOM OD ZARAZ !!


Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1067 m2, usytuowaną w miejscowości Sępólno Krajeńskie w woj. kujawsko – pomorskim .

Nieruchomość położona w zabudowie domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości od Centrum Miasta.

Teren działki suchy, prosty i równy. Działka w kształcie zbliżonym prostokąta., częściowo obsadzona drzewami i krzewami. Całości dopełnia znajdujący się na działce staw. Dojazd drogą asfaltową.

Sieć wodociągowa, prąd, gaz i kanalizacja znajdują się przy granicy działki.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość budowy od zaraz !!

Sępolno Krajeńskie i jego okolice pełne lasów i jezior, dzięki swym walorom spełniają oczekiwania mieszkańców i turystów. Gmina posiada wszelkie predyspozycje do rozwoju przeróżnych form turystycznych, takich jak wędrówki piesze, rowerowe, sporty wodne, wędkarstwo itp. To także ekologiczny obszar chroniony tworzony przez rezerwaty przyrody oraz park krajobrazowy, który obejmuje całą gminę.

Jeśli szukasz działki pod zabudowę domu w atrakcyjnej cenie, w spokojnej dzielnicy, w krajobrazie lasów i jezior, a jednocześnie blisko centrum z dobrym dojazdem – to jest to idealne miejsce dla Ciebie!!

Oferta 17 – 2019

www.chbn.pl

Zapraszamy na prezentację!!

 


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót