Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Działka z rozpoczętą budową!!! Bory Tucholskie!!

Numer oferty : 274-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
84,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli zamierzasz wybudować dom, bez konieczności starania się o pozwolenia, w czystych i zielonych okolicach, to jest to propozycja dla Ciebie.

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 2233 m2, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, zlokalizowaną we wsi Bysławek, położonej w województwie kujawsko-pomorskim, w gminie Lubiewo. W pobliżu miejscowości znajduje się przepływowe Jezioro Małe Bysławskie o powierzchni 18,4 ha z dwoma kąpieliskami na wschodnim brzegu.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Działka uzbrojona w wodę, kanalizację oraz prąd.

Na takim etapie budowy, jest możliwość przeprojektowania i zakończenia budowy według własnych pomysłów. Dom według projektu ma 74 m2 powierzchni użytkowej. Prace budowlane zostały wykonane do części parterowej. Z dużego tarasu przepiękny widok na tereny zielone, w niedalekiej odległości jezioro.

Przy południowo-zachodniej granicy działki płynie niewielka rzeczka.

Działka znajduje się w uroczym miejscu - polecamy ją szczególnie dla osób pragnących ciszy i spokoju, którzy szukają dla siebie miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku.


Główną atrakcją Borów Tucholskich są oczywiście lasy, jednakże i spora liczba jezior otoczonych lasami wprawi każdego w zachwyt.

 

Oferta: 274-2018.

www.chbn.pl

 

Atrakcyjna działka, rozpoczęta budowa, piękna lokalizacja- Bory Tucholskie!!

 

Zapraszamy na prezentację!!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót