Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Działka z pozwoleniem na budowę i projektem – zab. wielorodzinna

Numer oferty : 164-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
240,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę !!!

 

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki niezabudowane z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną, o powierzchni 642 m2 i 828 m2, łącznie 1470 m2, usytuowane w mieście Tuchola, w strefie śródmiejskiej, w odległości ok. 300 m od centrum miasta(Starego Rynku).

 

Działki o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach 24 x 61 m.

Otoczenie stanowią budynki wielorodzinne - osiedle mieszkaniowe OM Piastowskie, jest to jedno z największych osiedli w mieście. W tym rejonie miasta usytuowane są również wielkopowierzchniowe obiekty handlowe oraz liczne obiekty usługowe.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako obszar oznaczony symbolem 2 MN, U – teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z możliwością wprowadzenia funkcji usługowej, nieuciążliwej dla mieszkalnictwa.

Dojazd do nieruchomości, bezpośrednio z utwardzonej drogi osiedlowej, a następnie z drogi asfaltowej od ul. Karasiewicza.

Teren płaski, porośnięty trawą, ogrodzony płotem z siatki stalowej.

Dostępne media: wodociąg miejski, ciepłociąg, kanalizacja sanitarna i deszczowa, sieć elektryczna i telefoniczna, gazociąg.

 

Ogromnym atutem nieruchomości jest możliwość szybkiej zabudowy, ponieważ na działki zostało już wydane pozwolenie na budowę wielorodzinną z garażami i usługi na parterze.

Na terenie miasta Tuchola brak jest mieszkań, dlatego warto pomyśleć nad zaspokojeniem rynku nieruchomości !!

 

Tuchola to miasto borowiackie w woj, kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim. Położona na skraju Borów Tucholskich. Miasto liczy ok. 14 tyś mieszkańców.

Miasto kojarzy się głównie z rejonem Borów Tucholskich, a to kraina o niepowtarzalnym pięknie krajobrazu, królestwo zielonych borów i lasów, błękitnych jezior i wartkich rzek.

 

Cena: 162,6 zł netto za m/kw

 

Możliwość szybkiej zabudowy, bardzo dobra lokalizacja, brak mieszkań na rynku Tucholskim, co za tym idzie możliwość zaspokojenia rynku i szybkiego zysku z wybudowanych mieszkań !!

 

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót